הסיפור שלנו

את הרעיון להקמת גלידרייה מצטיינת קיבלנו ממפעל קטן בסיציליה, שם מציירים חומרי גלם לגלידה איטלקית אותנטית (הג'לאטו המפורסמת) כבר למעלה מ-50 שנה. את חומרי הגלם לגלידה שלנו אנחנו מייבאים משם ומעוד אזורים ברחבי איטליה. וכמו הג'לאטו האיטלקית, גם הגלידה שלנו מכילה בין שישה לשבעה אחוזי שומן, ואלו תורמים, לצד המרכיבים האיכותיים במיוחד, לטעמה הנימוח.
הגלידה שלנו מיוצרת ללא חומרים משמרים, תוך הפקדה על הפרטים הקטנים משלב הייצור הראשוני ועד שהיא מגיעה אליכם בכוס או בגביע.

הטעמים שלנו כוללים טעמים פופולריים לצד טעמים מיוחדים יותר וטעימים לא פחות. רשימה חלקית בהחלט: קרמל מלוח, שוקולד קינדר בואנו, הרשיז וניל עוגיות,

במסענו בחיפוש אחר חומרי הגלם הטובים בעולם הגענו לסיציליה שם מצאנו מפעל קטן אשר מייצר מעל 50 שנה חומרי גלם לג'לאטו איטלקי אמיתי, מכאן גם שמנו.

ייצור והכנת גלידה במקום ללא חומרים משמרים. חומרי גלם מיובאים מאיטליה, קרפ צרפתי מילשייק גלידת יוגורט +תוספות גלידה טרייה יום יום ניתן להזמין גלידה הבית לפי טעמכם האישי ממכונת הייצור ישר ללקוח..מכונת ייצור גלידה ישר מאיטליה יחידה בארץ .פרוזן יוגורט, אלפחורס, לוטוס, סורבה שוקולד מריר וסורבה בננה.
יש לנו גם מבחר גלידות ללא סוכר בטעמים נפלאים: אגוזי לוז, פיסטוק וקפה.

חוץ מזה תוכלו להתענג פה על יוגורט ופרוזן יוגורט עם מבחר של תוספות שוות (פירות, שוקולדים, רטבים, עוגיות ועוד), על ופל בלגי ועל קרפ צרפתי.

בקיצור – אוהבי המתוק יחגגו כאן, ויוכלו לפנק את עצמם כאן מהבוקר עד הלילה. רוצים שהמתוקים המשגעים שלנו יגיעו אליכם? אתם יכולים להזמין את הגלידה הנהדרת שלנו לצד גלידה אמריקאית, יוגורט ופרוזן יוגורט במשקלים של חצי קילו או קילו וליהנות מהם יחד עם המשפחה או החברים בבית (וגם נבין אם תגמרו אותם לבד!).

הג'לאטו שלנו מחכה לכם, קרירה ומתוקה. אתם מוזמנים לבחור את הטעמים הנהדרים שימתיקו לכם את היום!

עבור לגרסה המיוחדת המותאמת לתוכנת הקראה